Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Всеукраїнський конкурс на кращу науково-популярну або публіцистичну статтю серед молоді

Міністерство освіти і науки України, Всесвітня Рада Обдарованих та Талановитих Дітей, Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Союз обдарованої молоді", НПУ ім.М.П.Драгоманова, Інститут обдарованої дитини Академії педагогічних наук України інформують про проведення Другого Всеукраїнського конкурсу на кращу науково-популярну або публіцистичну статтю серед молоді. Метою проведення конкурсу є допомога в реалізації здібностей обдарованої молоді як одного з фундаментальних завдань системи освіти у формуванні сучасного, європейського, інтелектуального та висококультурного українського суспільства. Конкурс розрахований на шкільну та студентську молодь, яка цікавиться наукою, журналістикою, соціальними проблемами.

П О Р Я Д О К   П Р О В Е Д Е Н Н Я

ДРУГОГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ НА КРАЩУ

НАУКОВО-ПОПУЛЯРНУ АБО ПУБЛІЦИСТИЧНУ СТАТТЮ СЕРЕД МОЛОДІ

За підтримки Міністерства освіти і науки України

Засновники Конкурсу:

*             Всесвітня Рада для Обдарованих і Талановитих Дітей (WCGTC)

*             Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Союз обдарованої молоді» (СОМ)

*             Науково-освітня спілка «Майбутнє»

*             Редакція науково-популярних журналів для молоді «Країна знань» та «Страна знаний»

*             Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова

*             Інститут обдарованої дитини Академії педагогічних наук України

Мета Конкурсу – виявлення і підтримка обдарованих учнів та студентів, що мають здібності до науки та журналістики.

Учасники конкурсу – молоді люди віком від 14 до 35 років.

Журі конкурсу – відомі науковці, освітяни, журналісти.

Голова журіАндрущенко В.П., голова Наглядової Ради ВМГО «Союз обдарованої молоді», ректор Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, академік АПН України, доктор філософських наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України.

Голова оргкомітетуТерепищий С.О., голова Правління ВМГО «Союз обдарованої молоді» - представництва Всесвітньої Ради для Обдарованих і Талановитих Дітей в Україні (World Council for Gifted and Talented Children).

Тематику матеріалів (статей, есе, інтервю) організатори не обмежують. Проте, теми мають бути актуальними і цікавими для читачів.

Термін проведення Конкурсу - з  25 лютого 2008 р. до 25 травня 2008 р.

Призи і номінації Конкурсу

*             Гран-прі - за матеріал, який за сумою характеристик можна вважати найкращим

*             I місце – за надзвичайно високий рівень роботи

*             II місце – за дуже високий рівень роботи

*             III місце – високий рівень роботи.

Встановлено дві основні номінації окремо серед учнів і студентів:

1.      Краща науково-популярна стаття;

2.      Краща публіцистична стаття.

Лауреатам Конкурсу вручатиметься Диплом лауреата Конкурсу та  надаватиметься можливість опублікувати свою роботу в журналах «Країна знань» та «Страна знаний». Результати конкурсу висвітлюються на офіційному сайті МОН України – http://www.mon.gov.ua; сайті Союзу обдарованої молоді – http://som.org.ua та у ЗМІ.

Основні критерії конкурсних матеріалів:

1. Висвітлення актуальних питань;

2. Оригінальність стилю автора;

3. Незалежність висновків і суджень.

Термін подачі матеріалів на Конкурс  до 11 травня 2008 року.

До статті потрібно додати інформацію про автора, заповнивши анкету встановленої форми.

Роботи та анкети приймаються звичайною та електронною поштою за адресами:

Редакція журналу «Країна знань»

пр. 40-річчя Жовтня, 92/1, к.37

м.Київ

03040

АНКЕТА УЧАСНИКА

ДРУГОГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ НА КРАЩУ НАУКОВО-ПОПУЛЯРНУ АБО ПУБЛІЦИСТИЧНУ СТАТТЮ СЕРЕД ШКОЛЯРІВ І СТУДЕНТІВ

1. Прізвище, ім’я, по батькові

2. Дата народження

3. Адреса місця проживання

4. Контактні телефони

5. Адреса е-mail