Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських дослідницьких і креативних проєктів імені Віталія Кейса

Щиро вітаємо студентку 2 курсу спеціальності 014 Середня освіта (мова та література) Віннікова Катерина Едуардівна, яка виборола Диплом ІІІ ступеню на Всеукраїнському конкурсі студентських дослідницьких і креативних проєктів імені Віталія Кейса.

Тема наукової роботи – «Шекспір Джана Юджеля: турецькі адаптації».

Науковий керівник – Прушковська Ірина Віталіївна, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри східних мов та методики викладання східних мов факультету іноземної філології НПУ імені М.П. Драгоманова.

Бажаємо нових переможних злетів у науці та творчості!

vinnikova 2