Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Вітаємо випускників НПУ імені М.П. Драгоманова!

Вітаємо випускників НПУ імені М.П. Драгоманова!

Ось і настав час випусків… Урочисті церемонії вручення, посмішки і трішки суму в очах. Але нарешті… Ось він! Той довгоочікуваний диплом… документ, що відкриває більше можливостей!

Ошатна блакитна зала Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова радо зустрічає і з сумом проводжає у доросле життя колишніх студентів, а зі сцени лунає від ректора університету те заповітне: «Ваша альма-матер завжди для Вас відкрита!». І в душі тепліє… Бо тут вам будуть завжди раді!

vypusk 2022 1

21 січня 2022 року свої дипломи отримали студенти педагогічного факультету та факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського.

З вітальним словом до випускників та їхніх батьків звернувся ректор університету Віктор Андрущенко, зауваживши, що спільними зусиллями вдалося виховати і навчити прекрасних спеціалістів, яким далі працювати і будувати  майбутнє нашої країни.

vypusk 2022 2

Стільки приємних слів вітань та настанов почули від своїх наставників – деканів Тараса Олефіренка та Василя Федоришина.

vypusk 2022 3                 vypusk 2022 4

Випускники відповідно подякували батькам за підтримку, а викладачам за ті знання, час та увагу, які вони щоденно приділяли, аби кожен з них міг стати кваліфікованим фахівцем та гідним громадянином своєї держави.

vypusk 2022 5              vypusk 2022 6

Отож дипломи з відзнакою магістрам-відмінникам вручили ректор університету академік Віктор Андрущенко та проректор з наукової роботи професор Григорій Торбін.

vypusk 2022 7

vypusk 2022 8

vypusk 2022 9

vypusk 2022 10

vypusk 2022 11

vypusk 2022 12

vypusk 2022 13

vypusk 2022 14

vypusk 2022 15

Випускникам-іноземцям з Китаю дипломи вручали проректор з міжнародних зв’язків Володимир Лавриненко та заступник декана факультету мистецтв по роботі з іноземними студентами доцент Ян Цзюнь.

vypusk 2022 16

vypusk 2022 17

Неймовірну атмосферу свята створили музичні та танцювальні номери випускників факультету мистецтв Даніїла Клягіна, фіналіста музичного талант-шоу Х-Фактор, соліста Заслуженого академічного Зразково-показового оркестру Збройних Сил України, та Олексія Шпирки,  дуету бандуристок Валерії та Вікторії Дев’яток; вихованців танцювального театру особистості D-T.O.P. під керівництвом Черненка Микити, Чистякової Ольги та Черненко Наталії, яка також є випускницею НПУ імені М. П. Драгоманова 2010 року; завідувача кафедри теорії та методики постановки голосу, народного артиста України, соліста Національної опери України та Маріїнського театру опери та балету, одного з кращих оперних співаків України Олександра Гурця та його талановитих студентів Цзі Юйчі й Даніїла Клягіна.

vypusk 2022 18

vypusk 2022 19

vypusk 2022 20

vypusk 2022 21

vypusk 2022 23

vypusk 2022 24

vypusk 2022 25

Окрема вдячність запальному гурту БомБенд, його учасникам – Ользі Тодоровій, Мирославу Сойці, Олексію Середі та Павлові Каурову.

vypusk 2022 26

Тож вітаємо вас, наші випускники 2022 року! Нехай дорога життя буде легкою і щасливою! Нехай все вдається, а круті повороти долі лиш відкривають нові обрії і можливості!

vypusk 2022 27

vypusk 2022 28