Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Відеозвернення професорки університету до російських та білоруських вчителів

Відеозвернення професорки університету до російських та білоруських вчителів

Олена Ісаєва, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри НПУ імені М.П. Драгоманова, звернулась до російських та білоруських  вчителів з закликом відкрити очі на правду про війну в Україні, отямитися і не мовчати, виходити на протести та зберегти життя своїм дітям, колишнім учням, яких відіслав путін на СМЕРТЬ.

Сподіваюсь, це звернення матиме відгук у серцях педагогів росії та білорусі, і вони нарешті висловлять свою громадянську позицію.

А я пишаюсь нашим драгомановським науково-педагогічним та студентським колективом, який нині намагається працювати у різних напрямках для підтримки українського народу у цей непростий для нашої країни час.

Відеозвернення >>>  https://www.youtube.com/watch?v=hZDI62-31a8

Ректор Віктор Андрущенко