Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Відділ міжнародних зв’язків запрошує драгоманівців долучитися до масштабного флешмобу святкування Програми Еразмус+ у 2020 році!

В рамках масштабного флешмобу святкування Програми Еразмус+ «Еразмус Дні»відділом міжнародних звязків Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова заплпновано онлайн заходи присвячені Програмі ЄС Еразмус+.

15 жовтня о 12:00 відбудеться вебінар координатора проєктів Жана Моне професора кафедри менеджменту та інноваційних технологій НПУ імені М.П. Драгоманова, д філософ. н., доцент Марья Нестерова. Детальну інформацію щодо події та посилання на zoom конференцію можна знайти на офіційній сторінці «Еразмус Дні»

16 жовтня о 12:00 відбудеться презентація відео «Чому варто запланувати академічну мобільність в НПУ в рамках програми Еразмус?». Детальну інформацію щодо події та посилання на zoom конференцію можна знайти на офіційній сторінці «Еразмус Дні»