Урочиста літургія

24 травня 2007 року о 9:00 у Володимирському соборі відбулася урочиста літургія до Дня Святих рівноапостольних братів Кирила та Мефодія.

У заході взяли участь директори інститутів та студенти Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова. Медалями "Св. Кирила і Мефодія" і почесними грамотами Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета були нагороджені студенти-магістранти, переможці рейтингу "Кращий студент університету 2007 року" Луценко Валерія (Інститут фізико- математичної та інформатичної освіти та науки), Попова Ганна (Інститут гуманітарно- технічної освіти), Волянюк Ольга (Інститут політології, соціології, права), Дубіцький Павло (Інститут фізичного виховання і спорту), Федоряк Оксана (Інститут історичної освіти), Малежик Дмитро (Інститут української філології), Мозгова Тетяна (Інститут іноземної філології), Кравченко Андрій (Інститут педагогіки і психології), Абрамченко Каріна (Інститут корекційної педагогіки і психології), Буханевич Вікторія (Інститут мистецтв), Плевако Олена (Інститут соціальної роботи та управління), Глазкова Богдана (Інститут природничо-географічної освіти та екології).

Пример изображения