Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Виступ Надзвичайного посла Литовської республіки в Україні Альгірдаса Кумжа

Виступ Надзвичайного посла Литовської республіки в Україні Альгірдаса Кумжа

6 листопада о 10:00 в аудиторії 231 центрального корпусу НПУ ім.М.П.Драгоманова перед широкою аудиторією студенства виступив Надзвичайний посол Литовської республіки в Україні Альгірдас Кумжа із темою доповіді "Європейська інтеграція: досвід Литви".

Пан Альгірдас Кумжа відзначив вагомий позитив, який одержить Україна, вступивши в ЄС. Зупинившись на великих потенціях, які отримає українська молодь після вступу нашої держави в ЄС, Надзвичайний посол Литовської республіки в Україні,   образно зазначив, що для студентів буде "відкритою вся Європа".

При нагоді доцент Інституту соціології, психології і управління Валентина Володимирівна Федас передала вітання для Вільнюського педагогічного університету, зокрема ректору університету академіку, професору Альгірдасу Гайжутісу, декану Славістичного факультету Гінтаутасу Кундротасу, продекану доценту Ронуальду Нарунецу і завідуюючій кафедри польської філології Ірені Масойть.

Переглянути фото