Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Свято музики відбулося

Свято музики відбулося

pokrova1    Величне свято музики відбулося в Патріаршому соборі Воскресіння Христового 11 вересня 2018 року. Концерт "Під Покровою твоєю, Богородице" зібрав справжніх поціновувачів мистецтва та подарував музичну насолоду кожному відвідувачу. Дійство було присвячене Дню захисника України та святу Покрови Пресвятої Богородиці.

Творчим колективам факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського вдалося створити надзвичайну атмосферу, яка трималася до останньої виконаної ними композиції. Окремим приємним сюрпризом став неперевершений виступ іноземних студентів на чолі з диригентом Рітою Казарян з Грузії.

pokrova2   Свято музики пройшло, а відчуття краси мистецтва не покидає й досі. Музика надихає, дарує душі крила, сприяє польоту уяви, спонукає мислити… Знають це і студенти та викладачі НПУ імені М.П.Драгоманова, які невтомно продовжують радувати й дарувати свою творчість й натхнення тим, хто відвідує їх концерти.

pokrova3Прес-служба університету