Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Стипендії Міжнародного благодійного фонду імені М.П.Драгоманова та Всеукраїнської громадської організації «Асоціація «Афганці Чорнобиля»

stypendii1  У Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова існує багато різних форм підтримки та заохочення студентів, які мають високі показники у навчанні, творчі успіхи, значні спортивні досягнення  та беруть активну участь у громадському житті університету. Талановиті студенти – запорука успіху не тільки університету, а й усієї держави. Обдарована молодь потребує особливої уваги та піклування, аби не розгубити свого хисту в життєвій буденності, а використати його на благо іншим.

10 жовтня 2018 року у стінах Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова відбулося засідання Міжнародного благодійного фонду імені М.П.Драгоманова та Всеукраїнської громадської організації «Асоціація «Афганці Чорнобиля» щодо визначення лауреатів стипендій кращим студентам університету. З усіх претендентів комісія надавала перевагу тим, які особисто чи їх батьки є постраждалими від Чорнобильської катастрофи І та ІІ категорії, а також тим, які особисто чи їх батьки є учасниками бойових дій і брали участь у проведенні антитерористичної операції та операції об’єднаних сил України.

stypendii2     Стипендію Міжнародного благодійного фонду імені М.П.Драгоманова та Всеукраїнської громадської організації «Асоціація «Афганці Чорнобиля» отримали такі студенти: у номінації «За відмінні успіхи у навчанні» – Кузнєцов Андрій Андрійович, студент 2Ф групи факультету філософської освіти і науки, який має посвідчення батька інваліда війни Афганістану; Гаффарова Богдана Андріївна, студентка 3М групи факультету менеджменту освіти та науки, яка має посвідчення батька учасника АТО; Пархоменко Богдан Олександрович, студент 21ПС групи факультету психології, яка має посвідчення матері учасника АТО; у номінації «За активну участь у громадському житті університету» – Каштан Дмитро Михайлович, студент 21ПС групи факультету психології, який має посвідчення батька учасника АТО; у номінації «За творчі досягнення» – Макотра Анастасія Юріївна, студентка 3с групи факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка, яка має власне посвідчення ЧАЕС; у номінації «За спортивні досягнення» – Куцан Дмитро Сергійович, студент 31 КСФ групи факультету фізичного виховання, спорту і здоров’я.

stypendii3     Звертаючись до переможців та усіх учасників засідання, Олександр Григорович Рябека закликав допомагати один одному, не обділяти турботою та увагою кожного, хто поруч, незалежно від віку та статусу, адже ніщо не цінується більше, ніж людське співчуття та щирість.

Бажаємо стипендіатам Міжнародного благодійного фонду імені М.П.Драгоманова та Всеукраїнської громадської організації «Асоціація «Афганці Чорнобиля» здоров’я, щастя, натхнення, наснаги, професійних досягнень, щирих і добрих людей навколо та здійснення найзаповітніших мрій.

Міжнародний благодійний фонд імені М.П.Драгоманова