Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Щорічна підсумкова звітно-наукова конференція викладачів НПУ ім.М.П.Драгоманова за 2007 рік.

5-6 лютого 2008 року відбулася щорічна підсумкова звітно-наукова конференція викладачів НПУ ім.М.П.Драгоманова за 2007 рік "Єдність навчання і наукових досліджень - головний принцип університету".

Згідно порядку роботи конференції 5 лютого з 10.00 - 14.00 години тривали пленарні засідання в університетських підрозділах відповідно до поданих програм, а 6 лютого з 10.00 години  відбулася робота у секціях.

До участі запрошувались викладачі, аспіранти, докторанти університету.

Доповіді пленарних засідань будуть надруковані у збірнику конференції "Єдність навчання і наукових досліджень - головний принцип університету".