Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / ІІ Міжнародна студентська конференція

ІІ Міжнародна студентська конференція

18 травня 2007 року у центральному корпусі Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова відбулася ІІ Міжнародна студентська науково-практична конференція „Майбутнє Європейського Союзу та перспективи європейської інтеграції України”.

Організаторами конференції виступили Відділ міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова (начальник відділу Лавриненко В.Г.) та  керівництво програм Європейської фундації Діалог (Польща).

Серед учасників конференції були представники студентської молоді Пряшівського університету (Польща), Вроцлавського університету (Польща), Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Т.Г.Шевченка, Національної академії державного управління при Президентові України, а також директор департаменту ЄС Міністерства закордонних справ України, керівник робочої групи з питань зовнішньої політики та безпеки між Україною та ЄС Ігор Дір, політичний аналітик відділу політики, преси та інформації Представництва ЄС в Україні та Білорусі Димитрій Горчаков, керівник програм Європейської фундації діалог (Польща) Артур Джевіцкі та інші.
       Провідною проблематикою виступів на конференції стало питання перспектив розвитку  відносин між Україною та Європейським Союзом на сучасному етапі в широкому політичному, соціальному, культурно-освітньому контекстах.