Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Абітурієнту!!! «День відкритих дверей»

Абітурієнту!!! «День відкритих дверей»

Шановні випускники!

Запрошуємо Вас на «День відкритих дверей» Інституту соціології, психології та управління Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Інститут готує фахівців за такими спеціальностями: соціологія, психологія та менеджмент за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр», «спеціаліст», «магістр».

Ви матимете можливість ознайомитись із правилами прийому, організацією навчального процесу та матеріальною базою Інституту.

«День відкритих дверей» відбудеться 23 квітня 2008 року о 14.00 за адресою:        м. КИЇВ, вул. САРАТІВСЬКА, 20 (вхід до Інституту з лівого боку), 3-й поверх, актова зала.

Доїхати до нас можна від метро Сирець до зупинки «вул. Салютна», перейти дорогу на протилежний бік, рухатись вперед по лівій стороні до зелених воріт. Або від метро Нивки автобус № 47 до зупинки «Інтернат».

Будемо раді зустрічі з Вами.

Дирекція Інституту соціології,

психології та управління