Абітурієнту!!!

25 квітня Інститут філософської освіти і науки надає можлвість учням 11-х класів чудову нагоду позаконкурсом стати студентом за результатами Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії України 17 травня 2008 року!

Всеукраїнська учнівська Олімпіада з історії України проводиться у формі письмового тестування, її переможці, які отримають 170-200 балів зараховуються за результатами співбесіди до НПУ імені М.П.Драгоманова на спеціальності:

- філософія (релігієзнавство);

- філософія (практична психологія);

- філософія (суспільствознавство);

- культурологія (організація управління культурно-екскурсійною діяльністю).

Учасники, які за результатами Всеукраїнської учнівської олімпіади набрали 130-169 балів, зараховуютьcя на контрактну форму навчання до НПУ імені М.П. Драгоманова за названими спеціальностями.

Попередній запис на участь у Всеукраїнській учнівській олімпіаді  та довідки за телефонами:  (8-044) 486-05-99, (8-044) 484-02-47, факс (8-044) 484-02-47, www.ifon.npu.edu.ua.

Контактна особа – Кириченко Вікторія Георгіївна.

Адреса проведення: м. Київ, вул. Тургенєвська 8/14, ауд 3-5 (ст. метро "Університет, "Вокзальна"")

Реєстрація учасників  в день олімпіади з  10.00  17 травня при наявності паспорта або свідоцтва про народження.

Оргкомітет

Всеукраїнської  учнівської олімпіади

Інститут філософської освіти і науки

НПУ імені М.П. Драгоманова