Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Заходи Інституту корекційної педагогіки та психології, приурочені до Міжнародного Дня інвалідів

Дирекцією та студентами Інституту корекційної педагогіки та психології було проведено ряд заходів, приурочених до Міжнародного Дня інвалідів (3 грудня). За допомогу у проведенні в школі-інтернаті №9 для дітей із зниженим слухом Осінньої Ярмарки - 2007 та свята "Повір у себе" студентам 46 групи Інституту корекційної педагогіки та психології Гаус Інні, Глоткі Олені, Кловак Олені, Фучко Ользі, Ткачу Василю, Гудим Тетяні, Цимар Марині, дирекції ІКПП і викладацькому складу кафедри сурдопедагогіки ІКПП було висловлено урочисту подяку.

Детальніша інформація у газеті "Освіта" (№51) від 5-12 грудня 2007 року.

Переглянути фото