Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Запрошуємо долучитися до Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції ''Післявоєнний світ: люди, проблеми, цінності''

Шановні науковці! Запрошуємо вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції ''Післявоєнний світ: люди, проблеми, цінності'', яка відбудеться 15 квітня 2022 року об 11.00 в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова.

Свою участь уже підтвердили іноземні та вітчизняні науковці, громадські та політичні діячі, студентство.

Тези (до 3-х ст., 0,5 інт., шрифт 14) просимо надсилати до 10 квітня 2022 року на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Оргкомітет конференції