Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Шановні Драгомановці!

Шановні Драгомановці!

    З 24 лютого 2022 року спільно зі ЗСУ та всіма патріотичними силами України наша Драгомановська родина робить все можливе для відбиття агресії Росії та ослаблення держави-загарбника на всіх напрямках, включно з кібер- та міжнародним фронтами. Багато співробітників та здобувачів вищої освіти  влились до лав ЗСУ та територіальної оборони, здійснюють волонтерську допомогу.  На жаль, наша випускниця 2018 року факультету інклюзивної освіти Гвоздецька Анастасія разом з іншими волонтерами загинула від куль окупантів, виконуючи свій громадянський обов’язок. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким.

   Як результат спільних зусиль МОН України та університетів, освітні та наукові фонди європейських країн, США, Канади, Японії розірвали угоди про науково-технічну співпрацю, стипендійні програми та програми обміну з освітніми та науковими інституціями країни-агресора, які, всупереч науковій доброчесності, не наважились засудити жахливі воєнні злочини російських окупантів на території незалежної України. Наші студенти та викладачі, озброєні новітніми інформаційними технологіями, потужно влились до лав  IT-армії України. Фахівці-драгомановці надають психологічну допомогу громадянам України в усіх куточках нашої держави.

   З  початком війни діяльність НПУ імені М.П. Драгоманова переведена у відповідність до правового режиму воєнного стану. Для координації роботи підрозділів університету та забезпечення його життєдіяльності створено Оперативний штаб, організовано охорону та чергування служб технічного забезпечення в навчальних корпусах та гуртожитках; забезпечено роботу працівників закладу в дистанційному режимі. Стипендії виплачено у розмірі 89%. Заробітна плата за лютий 2022 року виплачена в повному обсязі.

    7 березня 2022 року відбулось засідання Оперативного штабу університету, на якому було прийнято важливі рішення щодо організації роботи та підтримки викладачів та студентів під час воєнного стану. Зокрема, на виконання рекомендацій МОН України під час дії правового режиму воєнного стану та призупинення навчання було прийнято рішення здійснювати оплату праці співробітників відповідно до норм чинного законодавства  у розмірі середньої заробітної плати.  На виконання наказу МОЗ України прийнято рішення допустити всіх відсторонених через відсутність щеплень проти коронавірусу співробітників університету до виконання їхніх функціональних обов'язків. Деканам факультетів та керівникам інших структурних підрозділів доручено посилити комунікацію з працівниками, студентами, аспірантами  та невідкладно інформувати Оперативний штаб про умови їх роботи та стан безпеки.

    Особливу підтримку хочу висловити нашим неймовірним студентам-драгомановцям! На цей момент в гуртожитках університету залишилось і перебувають у безпеці близько 230 студентів, які забезпечені необхідними комунальними послугами  в повному обсязі. Зважаючи на воєнний стан і певні труднощі, ми з розумінням поставимося до несвоєчасної оплати за навчання та   гуртожиток! Водночас прошу тих, хто має можливість здійснити оплату, невідкладно зробити її – від цього залежить наша можливість виплати заробітної плати викладачам та підтримка студентів в гуртожитках!  

     Наші студенти задіяні в усіх напрямках суспільно-політичного життя країни для боротьби з загарбником.

    На часі розглядається питання про завершення канікулярного періоду і продовження навчального процесу, про що буде повідомлено додатково.

    Всьому професорсько-викладацькому складу, співробітникам і студентам дякую за розуміння та терпіння.

    Спільними зусиллями працюємо на  Перемогу. За нами Правда і з нами Бог!

З повагою і  підтримкою до Вас

    Ваш ректор 

Віктор Андрущенко

Якщо помітили помилку, то виокреміть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter