Нова спеціальність

ІНСТИТУТ ФІЛОСОФСЬКОЇ ОСВІТИ І НАУКИ

оголошує набір абітурієнтів на 2008-2009 н. р.
Інститут здійснює підготовку бакалаврів, спеціалістів і  магістрів денної,  заочної  та екстернатної форм навчання за напрямом:
ДИЗАЙН

(дизайн одягу, графічний дизайн, дизайн середовища)

Дизайн (від англ. design - задум - проект, креслення, малюнок) термін, що позначає різні види проектувальної діяльності і має на меті формування естетичних  якостей  середовища.

Студенти напряму „дизайн” (дизайн одягу, графічний дизайн, дизайн середовища) отримують гідний рівень підготовки, що забезпечується сучасним творчим підходом в навчально-виховному процесі та комплексом професійно-практичних, природничо-наукових та дисциплін гуманітарної підготовки:
• основи графічного дизайну і проектної графіки
• живопис
• комп’ютерна дизайн-графіка
• кольорознавство
• історія мистецтв
• основи композиції
• моделювання, основи екодизайну
• дизайн-технології віртуального простору
• дизайн-технології одягу та ін.
 Прийом документів на денну, заочну форми навчання в Інституті філософської освіти і науки НПУ імені М.П. Драгоманова здійснюється з 25 червня по 15 липня.
Зарахування абітурієнтів відбувається за результатами конкурсу сертифікатів зовнішнього оцінювання з української мови і літератури та творчого конкурсу (рисунок, живопис, композиція).

Наші студенти:
• навчаються за держзамовленням та за контрактом;
• забезпечуються гуртожитком;
• отримують диплом державного зразка: бакалавр з дизайну, магістр дизайну-викладач.

Інститут надає можливість здобувати другу вищу освіту за іншими спеціальностями університету, на час навчання в Інституті філософської освіти і науки студенти звільняються від служби в армії.
За довідками звертатись за адресою:
м. Київ, вул. Тургенєвська 8-14 (ст. метро “Університет”, “Вокзальна”)
НПУ імені М.П. Драгоманова
Інститут філософської освіти і науки
тел.: (8-044) 486-05-99; тел./факс (8-044) 484-02-47;  www.ifon.npu.edu.ua