Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Зустріч студентів з Його Святістю Філаретом

Зустріч студентів з Його Святістю Філаретом

10 жовтня 2007 року в Інституті політології та права Національного педагогічного університету ім.М.П.Драгоманова відбулася урочиста зустріч студентів із Предстоятелем Української православної церкви - Київського патріархату, Патріархом Київським та всієї Русі-України Його Святістю Філаретом. Урочиста подія відбулася до святкування 15-річчя соціально-гуманітарного факультету, наступником якого є Інститут політології і права.

Його Святість Філарет - Предстоятель Української православної церкви - Київського патріархату прочитав студентству лекцію про становлення Православної церкви Київського патріархату, торкнувшись вічного питання добра та зла, необхідності розвивати духовність та мораль в юному студентському середовищі.

Предстоятель Української православної церкви - Київського патріархату нагородив подякою кращого студента Інституту Бабича Олега та вручив Орден Святої Великомучениці Варвари завідувачій кафедри політичних наук Інституту політології і права Бабкіній Ользі Володимирівні.

Переглянути фото