ДЕНЬ ОБІЙМ!

21 січня у всьому світі відзначається одне з незвичних свят - Міжнародній День обійм! Згідно традиції свята (започатковане 1986 року!) дружньо обійняти можна навіть незнайомих людей. Витоки відзначення Дня обійм лежать в студентському середовищі західноєвропейської молоді, автор свята, на жаль, не відомий. За своєрідною легендою під час дружніх обійм цього дня люди обмінюються душевним теплом.

Пропонуємо, незважаючи на напруженість, пов'язану зі здачею зимової сесії, 21 січня подарувати один одному в університеті теплі дружні обійми. Зігріймо стіни нашої alma mater  теплом єдиної міцної університетської родини!

УВАГА! Оголошується конкурс на найкраще фото ОБІЙМ: дружніх, любячих, товаристських! Фото надсилати в електронному вигляді (із зазначенням у листі телефону конкурсанта) на скриньку прес-служби університету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.! Конкурс триватиме до 14 лютого включно! Найкращі фото буде відібрано та розміщено на сайті НПУ ім.М.П.Драгоманова, а переможців нагороджено! Якщо ти молодий, енергійний, веселий, цей конкурс - саме для тебе! Детальна інформація за телефоном: 235-90-18.