Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Відкриття 5-го театрального сезону мистецької студії "Вавилон"

Відкриття 5-го театрального сезону мистецької студії "Вавилон"

18 жовтня о 13:00 у актовому залі гуманітарного корпусу НПУ ім.М.П.Драгоманова відбулося відкриття 5-ого театрального сезону мистецької студії "Вавилон". Креативні студенти Драгоманівського університету перевтілилися на сцені у героїв комедії М.Куліша "Мина Мазайло" та подарували глядачам незабутні дві години насолоди смаком неповторно барвистого театрального життя.

Під вмілим керівництвом доцента кафедри української літератури Національного педагогічного університету ім.М.П.Драгоманова Ірини Віталівни Савченко мистецька студія "Вавилон" функціонує уже 5 років. У її складі відзначилися такі студенти НПУ ім.М.П.Драгоманова: Ульяніна Мирослава, Литвин Зорина, Дмитренко Андрій, Маленька Віта та інші.

Власним талантом створити яскраве дійство, що заворожує, професіоналізмом нетрадиційного підходу до гри на сцені, вмінням тримати в напруженні глядацьку залу, надзвичайною артистичністю та майстерністю юні студенти-активісти - члени мистецького клубу "Вавилон" вражали аудиторію. Своєю творчістю вони змушують захоплюватися, змушують дивуватися величі того театрального генія, що закладений в їхніх серцях, в полум'яних серцях студентів-митців Драгоманівського університету.

Переглянути фото