Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Із Днем соборності України!

Із Днем соборності України!

Шановні драгоманівці!

Сердечно вітаю Вас із Днем Соборності України!

Бажаю, щоб єдність наших спільних дій, соборність наших душ сприяли побудові потужної, багатої, вільної і демократичної держави! Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам'ятаючи про незліченні жертви, привнесені на вівтар соборності, незалежності, державності. Нехай успішно втілюється в життя все задумане на користь і благо нашої країни та її народу.

Слава Україні!

З повагою, ректор університету                              В.П.Андрущенко

22 січня 1919 року на Софіївській площі в Києві відбувся урочистий акт з'єднання Західноукраїнської Народної Республіки та Української Народної Республіки в єдину соборну Українську державу. Державним святом 22 січня стало 2 роки тому.

Збулась віковічна мрія українського народу жити однією сім'єю на своїй землі, в єдиній державі, не розділеній кордонами, не розшматованій недружніми сусідами.