Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Олімпіада з інформатики

Олімпіада з інформатики

17 травня 2008 року об 1100 Інститут інформатики Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова надає можливість випускникам шкіл за результатами Університетської учнівської олімпіади з інформатики поза конкурсом стати студентами за напрямами підготовки і спеціалізаціями:
     • Економічна теорія, інформатика, статистика;
     • Інформатика, економіка, адміністрування комп’ютерних систем навчального призначення;
     • Інформатика, математика, прикладне програмування;
     • Інформатика, фізика, адміністрування комп’ютерних мереж.

Програма олімпіади передбачає виконання завдань зі шкільного курсу інформатики.

За результатами Університетської учнівської олімпіади учасники зарахо-вуються на пільгових умовах на бюджетну форму навчання до Інституту інформатики НПУ імені М.П. Драгоманова за вказаним в анкеті учасника олімпіади напрямом під-готовки.

В заявці на участь вказати:

• Прізвище, ім’я, по-батькові;
  • дата народження, місце проживання;
  • рік закінчення школи;
  • яку школу закінчив (закінчила);
  • який напрям підготовки обирається.

Остаточна реєстрація учасників проводиться в день олімпіади 17 травня 2008 р. з 10-00, ауд. 431, за наявності паспорта або свідоцтва про народження.

Місце проведення олімпіади: м. Київ, вул. Пирогова, 9, ауд. 431, головний корпус НПУ імені М.П. Драгоманова ( навпроти ст. метро "Університет").

Контактні телефони:

(8-044) 239-30-05, (8-044) 239-30-17