Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Драгоманівська родино, з Днем Святого Валентина!

Драгоманівська родино, з Днем Святого Валентина!

"Кохати - означає бачити диво, яке не бачать інші люди", - стверджував один великий філософ. Беззаперечним буде те, що кохати, дарувати тепло, ніжність своїх почуттів іншій людині - це прекрасно.

Пропонуємо Вам, помандрувати країною Любові, поблукати вулицями великого Щастя, зізнатися у своїх світлих Почуттях, прийнявши участь у загальноуніверситетському конкурсі на найкраще освідчення в коханні людині чи предмету своїх обожнювань „Любитиму вічно...”

Надсилайте освідчення в коханні із контактною інформацією про себе  на електронну скриньку PR-служби університету: pr_npu@ukr.net . (Об’єм та жанр робіт довільний).

Конкурс проводиться з 14 по 18 лютого. Переможці будуть визначені 19 лютого та нагороджені коштовними призами, а найкращі конкурсні роботи розміщено на сайті НПУ ім.М.П.Драгоманова. Фінансова підтримка конкурсу – профком студентів університету.