Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Загальноуніверситетські заходи, що плануються на тиждень

Загальноуніверситетські заходи, що плануються на тиждень

Тиждень в університеті з 24 по 28 грудня

24 грудня (15:20) – культурно-мистецький захід „Новорічна казка” (Інститут політології і права) (актова зала гуманітарного корпусу).

24 грудня – театралізоване привітання ректора, служб університету та дирекції Інституту соціології, психології та управління з Новим роком (Інститут соціології, психології, управління).

24 – 28 грудня – продовження виставки творчих робіт  студентів Інституту педагогіки і психології „Гра з Великими” (кафедра образотворчого мистецтва) (ауд. 11-7 гуманітарного корпусу НПУ ім. М.П.Драгоманова).

25 грудня (12:30) – конкурс поезії „Поезія та справді неповторність, якийсь безсмертний дотик душі” (Інститут гуманітарно-технічної освіти).

25 грудня – студентський „Comedy Club (Інститут фізико-математичної та інформативної освіти і науки; Інститут природно-географічної освіти і екології)  (Студентська вітальня, гуртожиток №5).

25 грудня (18:30)   загальноуніверситетське новорічне свято „Студентський бал” (клуб „Форсаж”).

25 грудня (19:00) – новорічний святковий вечір (Інститут гуманітарно-технічної освіти) (гуртожиток №3).

26 грудня (16:00) – Бал-маскарад Інституту філософської освіти і науки (актова зала гуманітарного корпусу).

26 грудня – костюмована постановка святкування Нового року і дискотека (Інститут соціології, психології та управління) (Студентська вітальня, гуртожиток №5).

26 грудня (16:00) – Шекспірівський вечір. Звіт театральної студії художнього керівника В.А.Дудко (актова зала центрального корпусу) (Центр культури і мистецтв).

27 грудня (14:00) – новорічне дитяче свято для дітей співробітників        НПУ ім. М.П.Драгоманова (актова зала гуманітарного корпусу).

27 грудня (09:30) – підсумкова студентська конференція з історії техніки (Інститут гуманітарно-технічної освіти).

27 грудня – екскурсія до Музею видатних діячів української культури та мистецтва (М.Старицький, Леся Українка) для студентів 1 курсу (Інститут української філології).