Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Планові загальноуніверситетські заходи

Планові загальноуніверситетські заходи

Перелік заходів, що плануються в НПУ ім.М.П.Драгоманова

наближчим часом

26 – 29 листопада – Дні історичної пам’яті та скорботи, присвячені пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років (Інститут української філології):

26 листопада (10:00) – презентація фотовиставки Знищена духовність (Огляд пам’яток історії та культури України, що були знищені  в 30-х роках ХХ ст.) (7 поверх гум. корпусу).

27 листопада (протягом дня) – екскурсія до Музею радянської окупації (вул.Стельмаха, 6а).

28 листопада   (8:30) -  Перегляд фільму  Голод-33, знятого за мотивами повісті Василя Барки Жовтий князь  (7-10 гум.корпусу).

28 листопада   (11:00) -  Обговорення результатів краєзнавчої роботи Спогади свідків та презентація проекту Книга пам’яті (7-2 гум. корпусу).

29 листопада   (9:30) – Презентація спец-проекту Геноцид. Вечір, присвячений пам’яті жертв голодомору    1932-1933 рр. Лекція глави Асоціації дослідників голодоморів в Україні Левка Лук’яненка (ауд. 7-10 гум. кор.). Покладання квітів до меморіалу жертвам голодомору 1932-1933 рр. (Михайлівська площа).

28 листопада (15:00) - концерт студентки-магістранки, лауреата Всеукраїнського конкурсу "Осіннє рандеву-2007" Кисляк Тетяни та клас-відмінника освіти України, доцента Войта Є.С. (актова зала Інституту мистецтв, вул.Тургенівська,11).

28 листопада (16:00) – святковий концерт до Дня студента „В тобі, студенте, і молодість, і краса!”. Нагородження студентів грамотами, гала-концерт „Дебют першокурсника” (актова зала гуманітарного корпусу).

28 листопада (17:00) - концерт "Гітара - ніжна любов мого серця" - сторінки життя творчості видатного волинського гітариста М.Д.Соколовського (Київський міський будинок учителя)

29 листопада (14:00) – Вчена рада університету (231 ауд.).

29 листопада (13:00) – звітно-виборча конференція Давидюка Миколи голови Студради університету (актова зала центрального корпусу).