Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Ректор привітав драгоманівця-чемпіона України з боксу серед студентів

Ректор привітав драгоманівця-чемпіона України з боксу серед студентів

chempion    Ректор НПУ імені М. П. Драгоманова Віктор Андрущенко привітав студента 1 курсу факультету фізичного виховання та спорту Андрія Єфимовича з І місцем та безсумнівною перемогою у змаганнях за звання чемпіона України з боксу серед студентів. До привітань долучилися проректори та декани, які спільно з очільником ЗВО та новоспеченим переможцем і його тренером обговорили питання розвитку фізичної культури і спорту в університеті та в Україні загалом. Віктор Петрович наголосив, що наступним кроком буде підготовка до Олімпійських ігор, які відбудуться у 2020 році.

І хоча у спортивних змаганнях (як, зрештою, і в багатьох інших) головним є участь, а не перемога, драгоманівці не втомлюються переконувати у своїй беззаперечній перемозі.