"Вечорниці на Андрія"

12 грудня в актовій залі гуманітарного корпусу НПУ ім.М.П.Драгоманова відбулося свято "Вечорниці на Андрія".

Ведучим дійства був Сергій Василюк (лідер гурту "Тінь Сонця"). Спеціально запрошені гості - відомий казкар Сашко Лірник та капела "Купава".

Дійство супроводжували пісні, веселощі, жарти, традиційне українське ворожіння, пригощання присутніх в залі варениками та калитою.

По закінченні театрального дійства спеціально для всіх присутніх співав сам Сергій Василюк. Завершилось народне гуляння етнодискотекою, яка включала виключно українські народні та сучасні пісні.

Організаторами вечорниць були молоді просвітяни трьох університетів: Київський національний економічний університет, Національний університет харчових технологій та НПУ ім.М.П.Драгоманова.

Голова осередку "Молода Просвіта" в нашому університеті - Василь Возняк.