"Московські канікули"

Московський міський педагогічний університет провів студентську акцію “Московські канікули”. На дружню зустріч студентів їздила й делегація з НПУ ім.М.П.Драгоманова під керівництвом Ю.Л.Маленовського, заступника першого проректора з виховної роботи.

Переглянути фото

Учасниками даного заходу стали колеги з Білорусії, Дагестану, Азербайджану. Студенти мали змогу обмінятися досвідом щодо студентського самоуправління в університетах.

Програма проведення акції включала відвідання визначних історичних пам’яток архітектури Москви, круглі столи, зустрічі з керівництвом ММПУ. Важливість даної акції полягає в налагодженні нових знайомств, оскільки студентство – це найпрогресивніший осередок суспільства, а обмін досвідом лише поліпшить міжнародну співпрацю.

Відділ міжнародного

співробітництва та Європейської інтеграції