"Московські канікули"

24 - 31 січня 2008 року відбудеться дружня зустріч студентів із Бакінського слов'янського університету, Білоруського державного педагогічного університету імені Максима Танка, Дагестанського державного педагогічного університету, Московського міського педагогічного університету та  НПУ ім. М.П.Драгоманова.

Делегації гостинно прийматиме Московський міський педагогічний університет. Зустріч відбудеться з метою укріплення міжнародних зв'язків між зазначеними вище університетами.

"Московські канікули" передбачають цікаву програму знайомств студентів із різних країн, обмін досвідом із студентського самоврядування, різні спортивні ігри та яскраві культурні заходи.

Делегацію НПУ ім.М.П.Драгоманова очолять студентський ректор Микола Давидюк та заступник першого проректора з виховної роботи доцент, кандидат філологічних наук Маленовський Юрій Леонідович.