Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Проект «Розвиток культури демократії в педагогічній освіті в Україні, Норвегії та Палестині»

project    19 листопада 2018 року відбулася зустріч проректора з міжнародних зв’язків Володимира Лавриненка та начальника відділу міжнародного співробітництва Тетяни Матусевич з учасниками  проекту Університетського коледжу південно-східної Норвегії «Розвиток культури демократії в педагогічній освіті в Україні, Норвегії та Палестині». Загальною метою проекту є підвищення якості педагогічної освіти у цих країнах через розвиток демократичної культури у викладанні. В презентації проекту взяли також участь декан факультету педагогіки та психології Володимир Бондар та заступник декана Ірина Шапошнікова.

Відділ міжнародного співробітництва