Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Пленарне засідання звітно-наукової конференції "Освіта і наука-2022»

Пленарне засідання звітно-наукової конференції "Освіта і наука-2022»

Протягом 11-15 травня 2022 року студенти та аспіранти представляли результати своїх наукових досліджень на щорічній звітно-науковій конференції "Освіта і наука».

stud konf 2022 1stud konf 2022 2

На пленарному засіданні, що відбулось у змішаному форматі 11 травня, до молодих науковців звернувся ректор університету, академік НАПН України, член-кореспондент НАН України, доктор філософських наук, професор Віктор Андрущенко, зауваживши, що саме за ними – молоддю – майбутнє науки й української держави. Університет завжди підтримує і заохочує до наукової діяльності  здобувачів освіти, адже єдність освіти і науки є одним із фундаментальних принципів Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

stud konf 2022 3

Проректор з наукової роботи, доктор фізико-математичних наук, професор Григорій Торбін подякував учасникам конференції за те, що у такий непростий для України час вони продовжують свої наукові пошуки та роботу над власними науковими дослідженнями.

stud konf 2022 4

До вітального слова був запрошений голова Наукового товариства студентів та аспірантів Василь Пріц, який  побажав учасникам конференції цікавих доповідей, конструктивних дискусій та плідної праці.

stud konf 2022 5

На пленарному засіданні свої наукові здобутки представили:

Вікторія Шумило – студентка групи 23ісо історико-філософського факультету. Тема доповіді: «Повсякдення в епоху Тюдорів крізь призму середньовічної ментальності». Науковий керівник – Осмоловська Олена Юріївна, кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії та археології історико-філософського факультету.

stud konf 2022 6

Юлія Тихоненко – магістрантка 2 року навчання (2 МСОн група) за освітньо-науковою програмою «Теорія та методика навчання математики» спеціальності 014.04 Середня освіта (Математика) факультету математики, інформатики та фізики. Тема доповіді: «Методика застосування ІКТ під час підготовки до ЗНО з математики». Науковий керівник: професор кафедри математики і теорії та методики навчання математики, доктор педагогічних наук, професор Школьний Олександр Володимирович.

stud konf 2022 7

Анна Ткаченко – студентка 3 курсу, 305 фуа групи факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка. Тема доповіді: «Художня реалізація мотиву опору в поемі «Нескінчений бій» Леоніда Полтави». Науковий керівник: Ліпницька Інна Миколаївна, кандидат філологічних наук, професор кафедри української літератури факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка.

stud konf 2022 8

Марія Касьян – студентка 4 курсу (41 І група), спеціальності «014.09 Середня освіта (Інформатика)» факультету математики, інформатики та фізики. Тема доповіді: «Особливості використання навчального відеоконтенту в умовах дистанційного навчання». Науковий керівник: доцент кафедри інформаційних технологій і програмування НПУ імені М.П. Драгоманова, кандидат педагогічних наук, доцент Твердохліб Ігор Анатолійович.

stud konf 2022 9

Віта Іващенко – студентка 4 курсу спеціальності «Початкова освіта» Педагогічного фaкультeту НПУ iмeнi М.П. Дрaгомaновa. Тема доповіді: «Формування Soft Skills у молодших школярів засобами конструктора Lego». Науковий керівник: Лук’янченко О. М., кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри педагогіки та методик початкового навчання НПУ імені М. П. Драгоманова.

stud konf 2022 10

Костянтин Галюк – аспірант Інженерно-педагогічного факультету. Тема доповіді: «Використання прикладних ігор у психолого-педагогічній діяльності майбутніх фахівців». Науковий керівник: Чернова Тетяна Юріївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії і методики технологічної освіти, креслення та комп'ютерної графіки Інженерно-педагогічного факультету.

stud konf 2022 11

Роман Соловйов – студент групи 1мпсн факультет спеціальної та інклюзивної освіти. Тема доповіді: «Війна як фактор формування невротичних станів у підлітків». Науковий керівник: Кротенко Валентина Іванівна, кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри спеціальної психології та медицини факультету спеціальної та інклюзивної освіти.

stud konf 2022 12

За результатами роботи конференції запланована публікація тез в елетронному збірнику.

stud konf 2022 13

stud konf 2022 14