Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Підсумкове засідання Вченої ради 2021-2022 навчального року

Підсумкове засідання Вченої ради 2021-2022 навчального року

30 червня 2022 року відбулось у змішаному форматі засідання Вченої ради НПУ імені М.П. Драгоманова, де було розглянуто кілька підсумкових питань поточного року: підсумки студентської наукової роботи у 2021-2022 н. р., завершення навчального року та виконання рішень Вченої ради університету.

vchena rada30.06.22 1

vchena rada30.06.22 2

vchena rada30.06.22 3

vchena rada30.06.22 4

vchena rada30.06.22 5

vchena rada30.06.22 6

На початку засідання ректор університету Віктор Андрущенко згадав імена випускників, що загинули у російсько-українській війні, та попросив вшанувати їх пам'ять хвилиною мовчання. Співчуваємо і розділяємо біль кожної родини, що втратила рідну людину у війні з російським агресором…

vchena rada30.06.22 7

Проректор з наукової роботи Григорій Торбін доповів, що після оптимізації структури університету відбулось оновлення наукових товариств студентів та аспірантів 12 факультетів та одного навчально-наукового інституту. Попри пандемію коронавірусу, в осінньому семестрі відбулася активізація участі студентів та аспірантів університету в конференціях всіх рівнів (онлайн). Було успішно проведено I етап Всеукраїнських олімпіад зі спеціальностей та I етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. Крім цього, вже традиційно в університеті провели конкурс "Кращий студент-науковець-2022" НПУ імені М.П.Драгоманова, за результатами якого визначено переможців та нагороджено на засіданні. Отож:

І місце здобула студентка педагогічного факультету з рекордним рейтинговим балом за всі 9 років конкурсу Золотаренко Тетяна Олександрівна (352 рейтингових бали),

ІІ місце - студентка факультету психології Щербій Вікторія Володимирівна (106 рейтингових балів) та історико-філософського факультету Миценко Ілона Андріївна (105 рейтингових балів),

ІІІ місце - студентка факультету природничо-географічної освіти та екології Остапчук Анастасія Володимирівна (62 рейтингових бали), факультету спеціальної та інклюзивної освіти Григоренко Злата Максимівна (47 рейтингових балів) та соціально-правового факультету Палига Ілліна Василівна (43 рейтингових бали).

vchena rada30.06.22 8

vchena rada30.06.22 9

vchena rada30.06.22 10

Проректор з навчально-методичної роботи Роман Вернидуб доповів про завершення 2021/2022 навчального року, який приніс непередбачувані випробування для університету через військову агресію рф та тривалі обмеження COVID-карантину. Проте колектив університету продовжив працювати: реалізовував освітні програми та здійснював їх акредитацію, виконував навчальні плани,  проводив навчальні заняття, практики, навчав студентів та атестував випускників в умовах очного, змішаного та за допомогою технологій дистанційного навчання.

Наші випускники в складних умовах воєнного часу також приклали чимало зусиль для успішного завершення навчання.

На сьогодні триває формування навчального навантаження професорсько-викладацького складу на наступний навчальний рік. Як і цього року незалежно від посади викладача навчальне навантаження на повну ставку буде становити 600 годин на навчальний рік.

Враховуючи затвердження нової структури навчальних планів для 1 курсів, які будуть уніфікованими,  обов’язкова та міжфакультетська складові циклу професійної підготовки нормативної частини навчальних планів для всіх освітніх програм будуть однаковими. Завдяки цьому прогнозується уникнення малокомплектних груп і розпорошування годин навчального навантаження.

vchena rada30.06.22 11

На засіданні Вченої ради ректор університету привітав викладачів із присвоєнням і вручив їм атестати професора та доцента.

vchena rada30.06.22 12 vchena rada30.06.22 13vchena rada30.06.22 14

vchena rada30.06.22 15