Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Всеукраїнська конференція

Всеукраїнська конференція

27-28 березня 2008 року кафедра тифлопедагогіки Інституту корекційної педагогіки та психології НПУ імені М.П. Драгоманова та Всеукраїнська громадська організація «Асоціація тифлопедагогів України» спільно з Міністерством освіти і науки України проводить Всеукраїнську з міжнародною участю конференцію «Теорія і практика тифлопедагогіки: взаємозв’язки та взаємозбагачення».

Конференція відбудеться у м. Києві, вул. Тургенєвська 8/14, актова зала гуманітарного корпусу НПУ імені М.П. Драгоманова, другий поверх.

У роботі конференції візьмуть участь вітчизняні та зарубіжні науковці, методичні, практичні працівники навчальних закладів для дітей з порушеннями зору дошкільного та шкільного віку, представники громадських організацій. Кількість учасників не обмежується.

Витрати на відрядження за рахунок сторони, що відряджає. Прохання мати квитки на зворотній шлях.

Для учасників конференції встановлено організаційний внесок в розмірі 50 грн. (дружня вечеря та роздаткові матеріали).

Схема маршруту

Від залізничного вокзалу та метро «Вокзальна» можна дійти пішки по переходу до пл. Перемоги, орієнтир – цирк, від якого починається вул. О.Гончара, яку перетинає вул. Тургенєвська.

Інший шлях – від ст. метро «Університет»: по бульв. Т. Шевченка до пл. Перемоги, перед цирком поворот направо і по вул. О. Гончара дійти до вул. Тургенєвська.

Проживання

Спеціальна школа – інтернат № 5 для сліпих дітей м. Києва

(вул. Вишгородська, 35. Від пл. Перемоги маршрутка №420, від Майдану Незалежності тролейбус та маршрутка №18 до зупинки «Пр. Правди»)

Ніч – 30 грн.

Харчування – 30 грн. за обід.

Реабілітаційний центр УТОС

(просп. Червонозоряний, 36. Від пл. Перемоги маршрутка №458 до зупинки «Технікум МАУП»)

Ніч – 60 грн.

Харчування – самостійно.

Гуртожиток №5 НПУ імені М.П. Драгоманова

(вул. Космічна, 8. Ст. метро «Чернігівська», будь-який трамвай в бік ринку «Юність» до зупинки «Вул. Бойченка»).

Ніч – 60 грн.

Харчування – самостійно.

Готелі

Ніч – від 210 грн. (замовлення самостійно).

Про бажане місце поселення прохання повідомити завчасно.

Телефони для довідок:

(044) 486-23-02