Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Всеукраїнська науково-практична конференція

Всеукраїнська науково-практична конференція

25 жовтня 2007 року в гуманітарному корпусі Національного педагогічного  університету ім.М.П.Драгоманова  відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція "Розвиток читацьких інтересів учнів у процесі вивчення української мови та літератури".

Організаторами конференції  "Розвиток читацьких інтересів учнів у процесі вивчення української мови та літератури" виступила кафедра методики викладання української мови та літератури  Інституту української філології НПУ ім.М.П.Драгоманова. Почесними гостями конференції були Качан А.М. - голова творчого об'єднання дитячих письменників України, Бондаренко Н.В. - старший науковий працівник лабораторії української мови Інституту педагогіки Академії педагогічних наук України, Слоньовська О.В. - професор Прикарпатського національного університету ім.Василя Стефаника, Мовчан П.М. - секретар Спілки письменників України, голова Всеукраїнського товариства "Просвіта" та інші.