Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Open Day Підприємницького клубу НПУ «Dragomanov startup Club» 2019-2020

Open Day Підприємницького клубу НПУ «Dragomanov startup Club» 2019-2020

     1 жовтня 2019 року  в центральному корпусі НПУ імені М.П. Драгоманова відбулось відкриття нового сезону 2019-2020 Підприємницького клубу НПУ «Dragomanov StartUp Club».

   Спікерами були координатор клубу проф. Ю.В. Бех та запрошені партнери університету, з якими підписані меморандуми про співпрацю. Серед партнерів виступили:

  • Андрій Заїкін (СЕО) – від академічного бізнес-інкубатору УЕР!, який розповів для чого необхідно студенту отримати досвід створення стартапу, шлях студента, який бажає створити стартап, які перспективи є для цього не тільки в Україні, але й в європейському просторі;
  • Володимир Страшко (заступник директора) – від Освітній Хаб міста Києва. Він наголосив, що у сучасному світі замало мати лише професійні навички (так звані «hard skills») і володіти певним ремеслом. Унікальність спеціалісту додають так звані «soft skills» (або м’які навички), тобто наскільки він може легко та швидко пристосовуватись до нового оточення, завдань, команди, змін тощо, як він взаємодіє з іншими, чи може створювати команду та бути лідером в ній, чи володіє власними емоціями та іншими видами інтелекту. Також Володимир продемонстрував, аби частіше досягати успіху, необхідно частіше і швидше отримувати досвід;
  • Зінаїда Кравченко (підприємець, фінансовий консультант) та Ольга Зирянова (регіональний керівник київської філії) – від Ділового клубу «Партнер». Спікери зауважили, що сучасному українцю варто звертати увагу на те, як він розпоряджається своїми ресурсами, чи знає їх, чи використовує для досягнення своїх цілей. Глобальний світ чекає від громадянина України, насамперед молоді, що вони підвищать рівень своєї фінансової культури. Стартаперу, щоб створювати свій бізнес та очікувати фінансової стабільності від проекту, варто спершу навчитися управляти власними фінансовими потоками, вміти генерувати капітал та вміло ним розпоряджатися. Крім цього, інвестору необхідно продемонструвати розуміння ціни грошам та стратегію їх примноження за рахунок реалізації свого проекту.

Під час заходу було проведено три міні-тренінги, які продемонстрували напрямки роботи клубу. Ю.В. Бех розповіла про програму Dragomanov StartUp Club, що складається з більш ніж 30 заходів і охоплює три ключових напрямки:

  1. Стартап-курс, де резиденти вчитимуться створювати бізнес-ідеї, розширювати їх до концепцій, формувати команди та робити перші кроки у напрямку підготовки прототипу продукту.
  2. Курс Soft Skills, який складається з циклів: персональна ефективність, креативне мислення, критичне мислення, комунікації, емоційний інтелект, управління командами. Кожен цикл має 4 базових тренінги.
  3. Курс «Фінансова грамотність», який складається з тренінгових занять, майстер-класів та сертифікованих трансформаційних ігор, змагань, батлів.

        Участь у заходах для студентів, аспірантів, викладачів та співробітників НПУ імені М. П. Драгоманова безкоштовна.

        За подіями Клубу та новинами у світі стартап-руху можна слідкувати на офіційних сторінках у соціальних мережах: 

фейсбуці – https://www.facebook.com/yepnpu/

телеграм-каналі – https://t.me/DragomanovStartUpClub

інстаграмі–  https://instagram.com/dragomanov_startup_club?igshid=19y5z3jdanozl

startup 1

Координатор Клубу Юлія Бех

Якщо помітили помилку, то виокреміть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter