Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / НПУ - лідер інновацій в освіті

НПУ - лідер інновацій в освіті

lider     З 22 по 25 жовтня в м. Києві проходили Десята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Восьма міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu». Цьогоріч у роботі виставки взяли участь 550 учасників із 25 регіонів України, Чехії, Словаччини, Польщі, Болгарії, США, Франції, зокрема: 84 заклади вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукові установи, закордонні заклади освіти та міжнародні освітні агенції; 336 закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, обласних і міських органів управління освітою; 96 закладів професійної (професійно-технічної) освіти, навчально-методичних (науково-методичних) центрів (кабінетів); 34 виробники та постачальники засобів навчання, проектів, сучасних програм і рішень для сфери освіти та науки, асоціації, фонди, видавництва, освітні портали.

В межах виставки проводився конкурс освітніх інноваційних проектів. НПУ імені М.П.Драгоманова був представлений проектом «Організація змішаного навчання (blended learning) в університеті  із застосуванням інтерактивних smart-технологій» в номінації «Інновації в підвищенні якості освіти». Керівником проекту є ректор університету В.П.Андрущенко, науковими консультантами  є проректор з дистанційної освіти та інноваційних технологій навчання  А.П.Кудін, декан факультету іноземної філології  А.А.Зернецька,  декан факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка А.В.Висоцький,  декан факультету фізичного виховання і спорту О.В.Тимошенко,  декан фізико-математичного факультету В.М.Працьовитий, декан природничо-географічного факультету Г.В.Турчинова, декан факультету мистецтв В.І.Федоришин, декан факультету корекційної педагогіки та психології В.М.Синьов; розробниками – Центр цифрових технологій навчання НПУ імені М.П.Драгоманова (І.Олексієнко, Р.Коваль, О.Коваль, В.Бабич, О.Міненко).

За розробку інноваційного проекту авторитетне жюрі міжнародної виставки нагородило НПУ імені М.П.Драгоманова Почесним званням «Лідер інновацій в освіті».