Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / НПУ імені М.П. Драгоманова – призер міжнародної виставки «Освіта та кар’єра – День студента 2019»

15-16 листопада 2019 року Міністерство освіти і науки України спільно з ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та Національною академією педагогічних наук України проводили міжнародну виставку «Освіта та кар’єра – День студента 2019».

НПУ імені М.П. Драгоманова був відзначений почесним званням «Лідер вищої освіти України». Також наш університет здобув гран-прі у номінації «Розвиток студентського самоврядування у вищому навчальному закладі».

nagorody 3

nagorody 2

У наш час, коли конкуренція між освітніми закладами дуже висока, НПУ імені М.П. Драгоманова знаходиться на високому рівні  — лідер серед педагогічних ЗВО та у десятці усіх закладів вищої освіти України, а перемога у подібних конкурсах є одним із найкращих доказів цього.

nagorody 1

Пресслужба університету