Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Новий навчальний рік в НПУ стартував!

Новий навчальний рік в НПУ стартував!

posvyata zast     3 вересня 2018 року о 10.00 у Міжнародному центрі культури і мистецтв Профспілок України (Жовтневий палац) відбулись урочистості з нагоди Дня знань та посвяти першокурсників Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова у студенти.

posvyata 1    Ректор університету Віктор Андрущенко привітав усіх зі святом та початком нового навчального року, розповів про досягнення та успіхи університетського колективу, познайомивши трохи ближче з університетом, в якому проведуть наступні 4 роки новоспечені драгомановці, і побажав усім в новому році академічного неспокою, плідних дискусій, дерзань та пошуків в ім’я української людини, держави і суспільства, співпраці у розбудові власної незалежної Держави і спільного Європейського Дому.

posvyata 2    Серед почесних гостей – Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, третій Президент України та голова Наглядової ради НПУ імені М. П. Драгоманова Віктор Ющенко, президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, президент Малої академії наук Станіслав Довгий,  український підприємець, банкір Олексій Івченко, голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь та ін.

posvyata 3     Їх Святість Філарет наголосив, що професія вчителя не є простою, адже саме вони несуть світло в народ, світло Правди й Істини.

posvyata 4    А Віктор Андрійович Ющенко  підтвердив: «Великі Справи, які можна донести мільйонам людей, можуть донести лише Великі Вчителі. Єдиний спосіб багатство минулого покоління передати наступному – це є вчительство. Завдяки цьому передається досвід, знання, освіта».

posvyata 5   Церемонію вручення символів студентства – Ключа від Країни Знань та Студентського квитка – супроводжувала незабутня концертна програма у виконанні Національного заслуженого академічного народного хору України імені Григорія Верьовки.

posvyata 6   Урочиста мить була продовжена врученням мантій та дипломів почесних професорів Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова Олександру Гурцю, відомому українському тенору, солісту Національної опери України ім. Т. Г. Шевченка, та Зеновію Корінцю,  генеральному директору – художньому керівникові хору імені Г. Верьовки.

posvyata 7    Вітаємо вас, наші дорогі першокурсники!  Щасливого початку широкої дороги до Країни Знань та власного майбутнього! Сьогодні розпочалась нова сторінка вашого життя! Успішного старту!!!

posvyata 8

posvyata 9