Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Нові перемоги НПУ імені М.П. Драгоманова на Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра-2021»

Нові перемоги НПУ імені М.П. Драгоманова на Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра-2021»

    9-10 квітня 2021 року НПУ імені М.П. Драгоманова взяв участь у Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра-2021». Цього року у зв’язку з карантинними обмеженнями в м. Києві виставка проходила віртуально з використанням новітніх онлайн-технологій. У ній взяли участь заклади освіти і організації з Німеччини, Чехії, Польщі, Словаччини, Канади, Литви, Кіпру, Ізраїлю,  а також 32 - з України.

 

osvita karjera

   У межах виставки Інститутом  модернізації  змісту освіти  Міністерства освіти і науки України, Національною академією педагогічних наук України, правлінням Товариства «Знання» України, дирекцією Центру «Виставки, презентації» правління Товариства «Знання» України було проведено конкурс робіт.

   Факультет педагогіки і психології НПУ імені М.П. Драгоманова подав проєкт на конкурс та здобув Гран-Прі у номінації «Видання підручників та навчальних посібників нового покоління».

    Крім того, Драгоманівський університет беззмінно залишається «Лідером вищої освіти України».

Пресслужба університету

 

Якщо помітили помилку, то виокреміть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter