Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Віддаючи шану видатному педагогу

Віддаючи шану видатному педагогу

teachersday1Студенти факультету менеджменту освіти і науки (декан проф. В.Савельєв) разом із викладачами випускової кафедри педагогічної творчості (завідувач кафедри проф. Н.Гузій) цьогоріч відсвяткували День працівника освіти України відвідинами культурної пам’ятки садово-паркового мистецтва столиці – Національного ботанічного саду імені М.М. Гришка, помилувалися з його високих круч безкрайньою панорамою Дніпра, куполами старовинних храмів, зразками української давньої архітектури, зарядилися творчою енергією від каштану Т.Г. Шевченка і, головне, віддали шану видатному педагогу минулого Костянтину Дмитровичу Ушинському, відвідавши тихий старовинний цвинтар Видубицького монастиря та поклавши кошик білих квітів до місця спочивання автора «Рідного слова», «Дитячого світу», «Педагогічної антропології».

Біля цього знакового місця майбутні педагоги разом зі своїми викладачами мали змогу ще раз обміркувати думку славетного діяча освіти про те, що педагогіка – це мистецтво; найбільше, найскладніше, найвище й найнеобхідніше з усіх мистецтв, бо вона прагне задовольнити найбільшу з потреб людини й людства – прагнення до вдосконалень у самій людській природі.

teachersday2