Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Вперед! "За чистий дім!"

Вперед! "За чистий дім!"

25 травня 2007 року відбулася акція "За чистий дім"  по прибиранню Мисайлівського лісу біля м.Богуслава. Екологічну акцію зініціювали Інститут корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, Благодійне товариство інвалідів "Джерела" за підтримки Міжнародного жіночого клубу м.Києва.

25 найактивніших студентів на чолі із заступником директора із виховної роботи Інституту корекційної педагогіки та психології Чепурною Л.Г. Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, озброївшись енергійним гаслом "Вперед! "За чистий дім!" займалися прибиранням сміття з території Мисайлівського лісу та очищенням берегової зони озера в м.Богуславі. Метою екологічної акції було формування бережливого ставлення до навколишнього середовища, збереження чистоти природних надбань України.