Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Маємо ще одну перемогу на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

Маємо ще одну перемогу на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

Вітаємо студентку 4  курсу спеціальності 016 Спеціальна освіта (Сурдопедагогіка) Фін Ліну Євгенівну, яка виборола І місце на Всеукраїнському конкурсі  наукових робіт з галузі знань  Цивільна безпека. Охорона праці, який відбувся у Харківському автомобільно-дорожному університеті (Харків,15-16 квітня, 2021).

Тема наукового дослідження: «Охорона та гігієна психофізіологічного здоров’я  фахівців морської галузі».

Науковий керівник – Шмалєй Світлана Вікторівна, доктор педагогічних наук, професор кафедри загально технічних дисциплін та охорони праці інженерно- педагогічного факультету.

Пишаємося нашими студентами й бажаємо переможниці та її науковій керівниці подальших наукових звершень та перемог!

fin