Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Вчена рада 7 вересня 2007р.

Вчена рада 7 вересня 2007р.

7 вересня 2007 року відбулося засідання Вченої ради Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, на якій обговорювалося питання про присвоєння звання Почесного доктора, професора НПУ  імені М.П.Драгоманова Президентові України Ющенку Віктору Андрійовичу.

Заслухавши та обговоривши інформацію ректора університету академіка Андрущенка В.П. про подання вчених рад Інституту фізико-математичної та інформатичної освіти і науки, Інституту педагогіки і психології, Інституту української філології щодо обрання Президента України Ющенка Віктора Андрійовича Почесним доктором, професором Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, Вчена рада ухвалила рішення:

враховуючи видатний особистий внесок Президента України Ющенка В.А. у розвиток інтелектуального потенціалу нації, освіти України, її інтеграції в європейський освітній простір, підтримку обдарованої молоді та наукових шкіл, створення умов для забезпечення доступу громадян до якісної освіти, самореалізації творчої особистості, утвердження високого статусу педагогічних працівників у суспільстві, обрати Президента України Ющенка Віктора Андрійовича Почесним доктором, професором Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.