Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / «Патріотизм – вершина морального виховання»

«Патріотизм – вершина морального виховання»

alt

У цій тезі переконаний не лише голова Ради Ветеранів Великої Вітчизняної війни Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова Микола Рябухін, але й численний колектив викладачів та студентів вишу, що й було доведено на звітно-виборчій конференції Ради ветеранів 6 жовтня цього року.

Чотири роки Рада невпинно працювала над розробкою та впровадженням аспектів патріотичного виховання серед сучасної молоді. Протягом 2007–2011 рр. організація змінилась і у кількісному і у якісному відношеннях, з’явилися нові можливості і перспективи, тому подібне підведення підсумків лише активізує роботу та розставить не зайві акценти.

У програмі конференції також були представлені інші питання порядку денного, що зокрема стосувалися виборів до Ради, затвердження комісії Ради Ветеранів, прийняття відповідних постанов.

Особливо приємно, як висловився у своїй доповіді Микола Аркадійович, що до роботи активно долучилися не лише викладачі, вчені, але й студентський актив. Подяку члени Ради висловили усім директорам інститутів, завідувачам кафедр й особливо ректору університету Віктору Андрущенку, що велику увагу приділяє кожному проблемному питанню організації та не залишається осторонь задоволення усіх нагальних потреб.

Голова ветеранської організації зауважив і на чудовій співпраці, що склалася за чотири роки між ректоратом, Радою ветеранів та Студентським профкомом, адже більшість заходів та зустрічей, що відбувалися в НПУ і були присвячені патріотичному вихованню, успішно пройшли завдяки спільній роботі усіх цих ланок, відданості справі українців-драгоманівців.

Обговорювались на конференції й недопрацювання Ветеранської організації, що в більшості були пов’язані з нечітко визначеними аспектами роботи, практичної діяльності Ради і її членів, адже словами нічого особливо вирішити не можна.

Невеликі промахи можна спостерігати й у роботі волонтерських груп, функціонування яких хотілось би підняти на якісно новий рівень та відчути ентузіазм самих студентів. На думку представників ветеранської організації варто тісніше співпрацювати з кафедрами історії Інституту історичної освіти, що фактично є базою для розповсюдження патріотичного виховання та може забезпечити міцне наукове обґрунтування усіх дискусійних питань, що стосуються Другої світової війни.

Врешті учасники конференції домовились налагодити усі внутрішньоуніверситетські ланки співпраці задля того, щоб зробити роботу максимально ефективною.

Людмила КУХ,

прес-служба університету

Якщо помітили помилку, то виокреміть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter