Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Посібник «Основи скульптури»

Посібник «Основи скульптури»

17 травня – в  Інституті педагогіки і психології кафедрою образотворчого мистецтва проведено презентацію першого в Україні навчального посібника «Основи скульптури» доцента кафедри О.С.Красноголовця, в основу якого покладено багаторічний особистий досвід викладання мистецтва скульптури студентам. У посібнику послідовно розкриваються найважливіші етапи роботи над творами скульптури. Поряд із всебічним висвітленням безпосереднього процесу творення скульптури особлива увага приділяється методиці роботи майбутнього вчителя образотворчого мистецтва, який повинен не тільки малювати чи ліпити, створювати оригінальні арте-факти, а й навчити учнів творити художні образи. У посібнику наведено численні ілюстрації, які допоможуть учням, студентам, опанувати теоретичний матеріал, сформувати необхідні уміння й навички. Книга стане у нагоді студентам, викладачам, школярам, вчителям, методистам, керівникам художніх гуртків, усім, хто цікавиться проблемами навчання мистецтва скульптури.