Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Круглий стіл «Михайло Драгоманов: громадський діяч, публіцист, філософ, педагог»

28 вересня 2021 року в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова відбувся круглий стіл «Михайло Драгоманов: громадський діяч, публіцист, філософ, педагог» з нагоди 180-річчя від дня народження нашого патрона.

krugl stil dragom zastkrugl stil dragom 1

krugl stil dragom 2

krugl stil dragom 3

Відкрив засідання та привітав його учасників ректор університету, доктор філософських наук, професор, член-кореспондент НАН України, академік НАПН України Віктор Андрущенко, який підкреслив важливість збереження пам’яті про таку видатну постать як Михайло Драгоманов та осмислення його спадщини.

krugl stil dragom 4

Модератором  наукового заходу виступила кандидат історичних наук, професор Тетяна Мелещенко.

krugl stil dragom 5

Проректор з наукової роботи Григорій Торбін відзначив актуальність та важливість запропонованих пропозицій зі збереження історичної пам’яті про здобутки Михайла Петровича.

krugl stil dragom 6

Серед доповідачів – доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії України НПУ імені М.П. Драгоманова Володимир Борисенко; доктор історичних наук, професор, член-кореспондент НАН України, завідувач відділу історії України 2-ої пол. ХХ ст. Інституту історії України НАН України Віктор Даниленко; доктор історичних наук, професор, завідувач відділу джерелознавства нової історії України Інституту української археографії та джерелознавства імені М.С. Грушевського НАН України Ігор Гирич, кандидат історичних наук, професор кафедри історії України НПУ імені М.П. Драгоманова Людмила Іванова, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України НПУ імені М.П. Драгоманова Ростислав Сегеда; кандидат історичних наук,  професор, проректор з навчально-методичної роботи гуманітарних факультетів Ігор Вєтров та ін.

krugl stil dragom 11

krugl stil dragom 7