Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / ІІІ Міжнародна студентська науково-практична конференція

ІІІ Міжнародна студентська науково-практична конференція

Шановне студенстство!

Запрошуємо взяти участь у ІІІ Міжнародній студентській науково-практичній конференції “Майбутнє Європейського Союзу та перспективи євроінтеграції України”, яка відбудеться 20 травня 2008 року, на базі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова за адресою: м.Київ, вул. Пирогова, 9, ауд. 231. Початок роботи конференції о 10.00.

Пріоритетні напрями для обговорення:

1.      Які зміни очікують Європейський Союз після підписання Ліссабонського Договору?

2.      Чи відповідають поточні процеси, що тривають нині в Україні  цілям європейської/євроатлантичної інтеграції? Як скоригувати їх у потрібному напрямку?

3.      Як забезпечити більш стійкий консенсус еліт та суспільства з питань європейської/євроатлантичної інтеграції?

4.      Підписання нової угоди з Європейським Союзом. Перспективи для України.

За результатами конференції буде виданий збірник матеріалів.

Робочі мови конференції – українська, російська, англійська.

Термін подання тез – до 15 травня 2008 року.

До друку приймаються доповіді обсягом 5-8 сторінок.

Бажаючим взяти участь в роботі конференції, прохання підтвердити свою участь до 15 травня: тел./ факс +38(044) 234 65 57;

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  та повторити на  e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вимоги до тез, статей:

Роботи подаються на електронному (на дискеті чи вкладеним файлом електронною поштою) носії до 15.05.2008 р. (шрифт Times New Roman Cyr; кегль 14; міжрядковий інтервал 1,5; абзацний відступ 1,25; поля: всі 20 мм; вирівнювання по ширині).

У першому рядку, праворуч розмістити прізвище, ім'я, по батькові   автора − шрифт  Тimes New Roman Суr, кегль 14; нижче − назву навчального закладу, по центру прописними літерами розмістити назву доповіді − шрифт Times New Roman Cуr, кегль 14 жирний.

Стаття повинна містити всі необхідні елементи відповідно до постанови Президії ВАК України від 15.01.2003 р. №7 – 05/1 “Про підвищення вимог до фахових видань, внесених до переліків ВАК України”:

Література подається загальним списком у кінці статті, кегль 14. Для електронної пошти формат вкладеного файлу з текстом доповіді *.doc або *.rtf.

Голова оргкомітету конференції,

проректор з міжнародних зв'язків                                   В. Лавриненко