Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Фінансовий батл в НПУ імені М.П. Драгоманова

Фінансовий батл в НПУ імені М.П. Драгоманова

За організаційної підтримки кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції факультету менеджменту освіти та науки НПУ ім М.П. Драгоманова (завідувач кафедри - проф. В.П. Бех), а також завдяки потужній професійній тренерській підтримці 10-и тренерів від Діловий Клуб Партнер міста Києва Підприємницький клуб НПУ імені М.П. Драгоманова Dragomanov StartUp Club провів фінансовий батл за методикою настільної гри Життєвий Капітал.

batl 1    На захід завітали школярі (СШ #306, Макарівський ліцей, діти з різних шкіл від центру позашкільної освіти Дарницького району), студенти коледжу КНЕУ, студенти й аспіранти НПУ імені М.П. Драгоманова.

batl 2

За підсумками гри 3 місце розділили між собою СШ #306 та ЦПО, 2 місце дісталося студентам КНЕУ, а 1 місце взяли школярі Макарівського ліцею.

batl 3

Найкращий індивідуальний результат у студента коледжа КНЕУ Миколи Циганока! Вітаємо переможців і да наступної зустрічі!

batl 4

У  Dragomanov StartUp Club завжди цікаво та насичено! Тож запрошуємо на наші наступні заходи, які пройдуть за адресою: вул. Тургеневська, 8/14 (артпростір SKLO)
Тренінг з Дизайн-мислення 04-05.11.2019 з 14:30 до 18:30
Продовження тренінгу модуль Комунікації курсу SoftSkill 7.11.2019 та 14.11.2019 з  16:30 до 19:30