Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Фінальний матч кубку м.Києва з чоловічого мініфутболу

Фінальний матч кубку м.Києва з чоловічого мініфутболу

26 грудня 2007 року в приміщенні спорткомплексу НПУ ім.М.П.Драгоманова відбувся фінальний матч кубку міста Києва з чоловічого мініфутболу серед університетських команд вищих навчальних закладів столиці України.

У фіналі зустрілися команда Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова та Київського національного транспортного університету. Основний час гри закінчився з нічийним рахунком 1:1. По пенальті перемогла команда Київського національного транспортного університету (рахунок 4:3).

Отже, у підсумку, рейтинг команд виглядав наступним чином:

перше місце - команда КНТУ;

друге місце - команда НПУ ім.М.П.Драгоманова;

третє місце - команда Київського національного університету харчових технологій.