Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Дизайн-проект нашої викладачки здобув срібло у Новій Зеландії

Дизайн-проект нашої викладачки здобув срібло у Новій Зеландії

project1     На початку грудня у Новій Зеландії відбувся Міжнародний конкурс з ландшафтного дизайну The New Zealand Flower and Garden Show 2018, в якому взяла участь викладачка кафедри дизайну та реклами, кандидат філософських наук Юлія Кушнір. Вона представила на оцінку авторитетного міжнародного журі проект виставкового саду «The colors of Spring» («Кольори весни»), який здобув срібну медаль і нагороду за креативність та стійкість, а також за краще використання ендемічних рослин.

project2     Сад «Кольори весни» відображає весну зі всіма її кольорами. Символізм прямокутного павільйону з чорного бамбуку – це темні хмари. А заповнені рами бамбуком, який порізаний на торець, – це ті кольори, які ми бачимо навесні, коли природа прокидається. Ефект створюється за допомогою модульності торця бамбука, крізь який ми можемо бачити яскраві крапки різного кольору, що не схожі між собою. Все це довершується відображенням у воді і кольоровими квітами.

project3Факультет філософської освіти і науки